Верховна Рада підтримала в першому читанні проект пенсійної реформи

Верховна Рада підтримала в першому читанні проект пенсійної реформи

За проголосували 282 народних депутата

Верховна Рада підтримала в першому читанні проект пенсійної реформи
Фото УНIАН

Сьогодні надвечір, 13 липня, Верховна Рада нарешті прийняла за основу проект пенсійної реформи, підготовлений Кабінетом міністрів.

Проект закону №6614 за основу підтримали 282 народних депутати при 226 мінімально необхідних.

Нагадаємо, анонсована в середині травня пенсійна реформа лише недавно потрапила до парламенту.

21 червня Кабмін затвердив на своєму засіданні пакет з чотирьох законопроектів. Одним з них – документом №6614 – передбачається підвищення пенсій і перегляд трудового стажу. Ще три проекти законів вносять зміни до Бюджетного, Митного і Податкового кодексів.

Mind вже аналізував зміни, які впроваджує пенсійна реформа, і дізнався, наскільки відчутним буде зростання соцстандартів, якщо її буде завершено.

Зокрема, збільшиться розмір пенсій  – з 1 жовтня 2017 року «мінімалка» зросте на 61 грн – з 1312 до 1373 грн. За даними Пенсійного фонду, таку пенсію отримують близько 8 млн осіб. При цьому схему нарахування буде змінено – Кабмін планує провести її «осучаснення» і прив'язати суми пенсійних виплат до поточного розміру середньої зарплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло