Силовики обшукують у БЦ «Гулівер» приміщення Клименка. ОНОВЛЕНО

Силовики обшукують у БЦ «Гулівер» приміщення Клименка. ОНОВЛЕНО

Наразі проводяться 183 обшуки

Служба безпеки України проводить 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі «Гулівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини. 

Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook.

До уваги ЗМІ Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіціі та спецпідрозділом «Корд» проводи...

Опубликовано Анатолій Матіосом 14 июля 2017 г.

«Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіціі та спецпідрозділом «Корд» проводить «другу хвилю» реалізаціі у справі злочинноі організації Януковича-Клименка», – пише він.

Шеф-редактор, ведучий програм в радіо «Вести» Андрій Блінов розповів Mind, що перешкоджання роботі журналістів проявилося тільки у неможливості ротації персоналу згідно змінам. Прямий ефір йде за планом, головна незручність полягає в тому, що неможливо запустити журналістів, які запрошені на ефір, що може спричинити збій регламенту, але наразі ефір йде без збоїв. 

Матіос повідомив, що робота журналістів  «Радіо Вєсти», які входять до медіа-холдингу Клименка та групи компаній «Юнісон» не припинилася.

«За результатами 151 обшуку будуть прийняті рішення про затримання ряду осіб», – заявив Матіос на брифінгу, додавши, що мова йде про людей, які продовжують злочинну діяльність на користь Клименка.

Також повідомляється, що правоохоронці виявили секретний офіс з документацією компаній екс-міністра Клименко в бізнес-центрі «Гулівер». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті