Львівський аеропорт підписав контракт з Ryanair

Львівський аеропорт підписав контракт з Ryanair

Незважаючи на зняття низки вимог авіаперевезника, контракт було укладено

Львівський аеропорт підписав контракт з Ryanair
Фото ryanair.com

Міжнародний аеропорт «Львів» в ході переговорів з авіакомпанією Ryanair відхилив кілька її вимог, але, тим не менш, уклав контракт.Мова зокрема йде про вимоги частини прибутку, землі під готель і тд.

Про це повідомила генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська, передає Інтерфакс.

«Ми зняли кілька вимог. У перший рік вони пропонують тільки базовий договір, всі інші вимоги, про які говорив «Бориспіль», розглядаються вже на наступні роки» – сказала вона в ході прес-конференції в Києві в п'ятницю.

Ryanair 10 липня, оголосив про скасування запланованого входу в Україні після того, аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім гендиректором Павлом Рябікина.

За словами головного комерційного директор (CCO) Ryanair Девіда О'Брайена (David O'Brien), «Бориспіль» вибрав захист авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), позбавляє українських споживачів і гостей країни доступу до низькими тарифами в Європі і широкої мережі маршрутів.

При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення «Борисполя».

За словами Рябікіна, Ryanair висуває до «Борисполю» вимоги щодо польотів до Києва, які не відповідають українському законодавству: безкоштовна аеронавігація, стійки реєстрації, стоянки таксі, площі під рекламу, офіси продажу квитків, вимоги про 60 днів кредитування з боку аеропорту і виплата 35% прибутку від діяльності магазинів дьюті-фрі, закріплення пасажирського збору в сумі $ 7,5 на п'ять років.

Нагадаємо, 12 липня повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман мав на меті під час переговорів з найбільшою європейською лоукост-авіакомпанією Ryanair (Ірландія) запропонувати їй залишитися працювати у Львові. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло