Fiat Chrysler відкликає більше мільйона автомобілів по усьому світу

Fiat Chrysler відкликає більше мільйона автомобілів по усьому світу

Транспортні засоби відкличуть через несправну проводку та генератор змінного струму

Fiat Chrysler відкликає більше мільйона автомобілів по усьому світу
фото з www.dodge.com

Автовиробник Fiat Chrysler оголосив в п’ятницю про відкликання 1,33 мільйона автомобілів по усьому світу через ризик займання та безпричинного розгортання подушок безпеки. Про це повідомляє Reuters.

Автовиробник заявив, що відкликає близько 770 000 позашляховиків через проблеми з підключенням, що може призвести до випадкового відкриття подушок безпеки зі сторони водія. Це пов’язано із п’ятьма зафіксованими випадками, які призвели до незначних травм.

Компанія повідомляє, що проводка може тертись об частини керма, що потенційно може призвести до короткого замикання, а відтак і до розгортання подушки безпеки. Також це може спричинити неправильну роботу склоочисників та перемикачів.

Відкликання охоплює 538 000 автомобілів моделі Dodge Journey 2011-2015 років виробництва у Північній Америці та 233 000 кросоверів моделі Fiat Freemont 2011-2015 років виробництва по усьому світу. Дилери перевірятимуть та замінятимуть проводку, а за необхідності, оснащуватимуть її додатковим захисним покриттям.

Також автовиробник відкликає 565 000 автомобілів для заміни в них генераторів змінного струму через небезпеку займання. Компанія зазначає, що висока температура навколишнього середовища може спричинити передчасний знос діода, появу диму або специфічного запаху горіння, вплинути на гальмівну систему або призвести до зупинки автомобіля.

Автовиробник визнає, що за їх вини трапилось два нещасних випадки, втім без будь-яких ушкоджень.

Відкликання охоплює моделі Chrysler 300, Dodge Changer, Dodge Challenger та Dodge Durango 2011-2014 років випуску та позашляховики Jeep Grand Cherokee 2012-2014 років випуску.

Дилери обіцяють замінити генератори змінного струму.

Нагадаємо, минулого місяця Fiat Chrysler розпочав процес відкликання 297 000 мінівенів 2011-2012 років випуску через проблеми з проводкою, які можуть призвести до випадкового відкриття подушок безпеки. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло