Матіос: Газета «Вести» поширювалася за рахунок реалізації тисячі вагонів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Матіос: Газета «Вести» поширювалася за рахунок реалізації тисячі вагонів

Вагони вартістю $40 млн були спеціально куплені для фінансування холдингу

В результаті обшуків в компаніях, які належать екс-міністру доходів і зборів Олександру Клименку в п'ятницю, було виявлено зокрема джерела фінансування медіа-холдингу «Вести». Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос журналістам на брифінгу.

За його словами з 2011 року по січень 2014 року $788 млн, які були вкрадені у держави були перераховані офшорними компаніями Клименко на рахунку групи материнської компанії сім'ї Клименко «Юнисон», медіа-холдингу «Вести» і двох компаній з управління активів, які обслуговували «родину Януковича».

За перераховані кошти компанія «Юнисон» купила 28 офісних приміщень, 5 будинків, 41 паркомісце, 78 елітних квартир в Києві, Одесі та Донецьку, 11 земельних ділянок в елітних районах Києва та області, Одеси, Донецька, 23 автомобіля, 4 поверха ТЦ «Гулівер» на правах власності і одну тисячу залізничних вагонів.

За словами Матіоса, доходи від реалізації вагонів були основним джерелом фінансування медіа-холдингу «Вести».

«З сьогоднішнього дня 1 тис. вагонів, вартість яких становить $40 млн вже не будуть приносити дохід для поширення газети «Вести», – сказав він.

Нагадаємо, 14 липня Служба безпеки України проводить 183 обшуки в приміщеннях, які належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі «Гулівер» у місті Києві, декілька поверхів якого є власністю екс-міністра та членів його родини. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло