Україна хоче збільшити турпотік з Туреччини до 1 млн осіб

Україна хоче збільшити турпотік з Туреччини до 1 млн осіб

Зростанню в'їзного турпотоку з Туреччини сприяє угода по в'їзду по ID картками

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України мають намір збільшивши прийом турецьких туристів в п'ять разів і зрівняти його з виїзним турпотоком з України до Туреччини. Про це в ході презентації турпродукту Stopover авіакомпанії «Турецькі авіалінії» в Києві в п'ятницю сказала Віталіна Мартиновська.

«Щоб зрівняти турпотоки, потрібен правильний маркетинговий підхід до просування свого туристичного продукту», – підкреслила Мартиновська.

Зростанню в'їзного турпотоку з Туреччини сприяє угода про в'їзд в Україну турецьких громадян по ID картками. За словами Мартиновської, для стимулювання в'їзного турпотоку з Туреччини в Україну МЕРТ також запланував кілька заходів, в тому числі проведення прес-турів для провідних турецьких ЗМІ по Україні, презентацію українського туристичного продукту в Туреччині і участь України у великій туристичній виставці в Ізмірі.

Також Мартиновська повідомила, що українські телеканали найближчим часом з'являться в туристичних готелях Туреччини.

«Можливо, їх не буде багато, але чотири-п'ять каналів точно будуть найближчим часом», – уточнила Мартиновська.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло