У Криму хочуть зібрати з туристів додаткові $270 млн

У Криму хочуть зібрати з туристів додаткові $270 млн

Крім Криму туристичний збір буде введений в Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях РФ

У Комітеті нелегітимного парламенту анексованого Криму з санаторно-курортного комплексу і туризму Криму підрахував, що введення курортного збору, за попередніми даними, принесе бюджету близько $270 млн (16 млрд рублів). Про це повідомив глава комітету Олексій Черняк, передають РІА новини.

«У літній період в п'ять-сім разів збільшується кількість відпочиваючих в регіонах, відповідно, навантаження лягає на житлово-комунальні господарства в цілому, на туристичну інфраструктуру, тому необхідні додаткові кошти», – сказав чиновник і додав, що муніципальні служби приморських міст Криму виступають на підтримку закону.

Нагадаємо, Держдума РФ на пленарному засіданні в п'ятницю прийняла в другому читанні урядовий законопроект «Про проведення експерименту з розвитку курортної інфраструктури в республіці Крим, Алтайському краї, Краснодарському краї і Ставропольському краї», внесений урядом РФ. Законопроект буде розглянуто в третьому читанні на пленарному засіданні Держдуми 19 липня.

Відповідно до законопроекту, експеримент із запровадження плати за користування курортною інфраструктурою (курортного збору) буде реалізований в окупованому Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях.

Кошти повинні піти на розвиток туристичної інфраструктури курортних регіонів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті