Польська компанія виграла торги на поставку 40 трамвайних вагонів Києву за 1,8 млрд грн

Польська компанія виграла торги на поставку 40 трамвайних вагонів Києву за 1,8 млрд грн

В аукціоні брали участь дві компанії

Польська компанія Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna виграла торги на поставку Києву 40 одиниць низькопольних 26-метрових трамваїв. Компанія запропонувала поставку на суму 1,8 млрд грн, тоді як очікувана сума закупівлі складала 1,9 млрд грн. Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно аукціону, що завершився 17 липня, в системі електронних закупівель ProZorro, другий учасник аукціону – українсько-німецьке СП «Електронтранс» (Львів) запропонувало трамвайні вагони за 1 млрд 813,2 млн грн і не знижувало ціну в ході торгів, а PESA з самого початку пропонувала їх за 1 млрд 846,416 млн грн.

Київ на початку квітня 2017 року оголошував перший тендер на поставку 40 трамвайних вагонів на 1,96 млрд грн, проте в кінці травня торги були скасовані, оскільки на участь в них заявку подала тільки польська PESA.

У той же час СП «Електронтранс» у середині червня перемогло в торгах на поставку Києву семи низькопольних 30-метрових трамвайних вагонів довжиною за 301 млн грн.

Нагадаємо, що у понеділок, 17 липня, відбувся перший етап конкурсу на визначення компанії зі встановлення обладнання для електронного квитка для проїзду  в громадському транспорті. Подалось 18 компаній з різних країн, які хочуть встановлювати обладнання для електронного квитка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло