Огляд криптовалют: чи варто чекати відновлення

Огляд криптовалют: чи варто чекати відновлення

Ціна на тлі перших дедлайнів з оновлення блокчейна просіла до місця, звідки раніше отримувала попит та імпульс для зростання

Огляд криптовалют: чи варто чекати відновлення
Фото: pixabay.com
Минулий тиждень закінчився драматично для криптовалют – ціна впала до $1800–1850, незважаючи на очікування ринком цінової корекції напередодні масового включення в SegWit (про що ми згадували в минулих оглядах). Станом на 8:00 17 липня ціна на біткоін становила $1985.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 17 липня 2017 року – 8:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €1723 (-22%) $1979 (-20%) $1965 9 (-21,5%) ¥221 550 (-23%) ₴50 540 (-23%)
Більшість майнерів проігнорували дедлайн з включення софтфорка USAF, що залишає надію на підвищену активність з дедлайну включення власне SegWit, що має відбутися протягом двох наступних тижнів. У гіршому варіанті розвитку подій блокчейн, як і біткоін, зазнає поділу на два окремі ланцюги.

Майнінг-пули ж давно мають прямі підключення один до одного (від цього безпосередньо залежить їхній дохід). А так як угоду SegWit2x підписала переважна більшість майнінгових пулів (що містить найбільшу кількість майнінгових потужностей), то загальний стан ситуації наразі поки не викликає паніки, а тільки формує більш вигідні входи в довгі угоди з біткоіна.

Якщо різниця в потужностях становитиме 80% vs 20% або більше, можна буду взагалі не турбуватися – мережа з меншою потужністю фактично стане дрібним форком.
Огляд криптовалют: чи чекати продовження падіння
За минулу добу ціна на біткоін рівномірно впала в парі з найбільш популярними фіатними валютами, з найбільшим одномоментним осіданням у парі біткоін/krw (корейський вон).

Загальна капіталізація ринку криптовалюти впала з $94M до $64М. Однак основне падіння відбулося за рахунок відтоку капіталу з ринку альткоінів, тоді як капіталізація першої криптовалюти, незважаючи на вчорашнє падіння, за минулий тиждень продемонструвала приріст на 4%.

Технічний аналіз:

Огляд криптовалют: чи чекати продовження падіння
Ситуація «lack of demand» – відсутність необхідного попиту, що виникла в перебігу двох останніх тижнів, виправдалася. Ціна на тлі перших дедлайнів з оновлення блокчейна, просіла до місця, звідки раніше отримувала попит та імпульс для зростання.

До кінця місяця, поки не вирішиться питання з оновленням мережі, на ринку буде значно підвищений ризик, особливо для угод з невеликими обсягами.

У глобальному плані, тут може виникнути ситуація на захід у довгу позицію за дуже хорошою ціною, бо після весняного ралі за новими ціновими максимумами повинна була відбутися і корекція на перевірку відповідності цінових показників очікуванням ринку.

Головна рекомендація: «купуйте внизу, продавайте вгорі». І обов'язково прораховуйте свої допустимі ризики щодо угоди.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло