Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію

Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію

На думку бойовиків, це спинить війну

Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію
Фото Facebook Денис Пушилин

Глава фейкової «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко заявив про заснування нової держави Малоросія.

«Ми вважаємо, що держава Україна в тому вигляді, якою вона була, не підлягає відновленню. Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яка є наступником України. Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросія, оскільки сама назва «Україна» дискредитувала себе», – йдеться у конституційному акті нової «держави», повідомляє сепаратистський ресурс novorossia.su

Згідно з планами Захарченка, столицею Малоросії стане Донецьк. Київ він вирішив позбавити статусу столичного міста, втім, визначив його історико-культурним центром. Державним прапором Малоросії бойовики несподівано обрали прапор Богдана Хмельницького.

«Ми виходимо з того, що «Донецька народна республіка», поряд з «Луганською народною республікою», залишаються єдиними територіями України, не беручи до уваги Криму, на яких збереглася законна влада», – повідомив громадськість Захарченко.

Засновник нової держави впевнений, що у «новій» країні необхідно буде ввести на три роки надзвичайний стан.

«Щоб уникнути хаосу, пропонуємо ввести надзвичайний стан на три роки. На цей час буде заборонена діяльність будь-яких партій, у цей же термін починаються розслідування із залученням міжнародної громадськості за злочинами в Одесі, на Майдані, у Донбасі», – пояснив вірогідний претендент на головний пост у новій державі.

Захарченко та його колеги щиро переконані, що перетворення України на Малоросію «дозволить зупинити війну».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло