Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію

Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію

На думку бойовиків, це спинить війну

Хрещений батько: Захарченко перейменував Україну на Малоросію
Фото Facebook Денис Пушилин

Глава фейкової «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко заявив про заснування нової держави Малоросія.

«Ми вважаємо, що держава Україна в тому вигляді, якою вона була, не підлягає відновленню. Ми, представники регіонів колишньої України, за винятком Криму, заявляємо про заснування нової держави, яка є наступником України. Ми згодні з тим, що нова держава буде називатися Малоросія, оскільки сама назва «Україна» дискредитувала себе», – йдеться у конституційному акті нової «держави», повідомляє сепаратистський ресурс novorossia.su

Згідно з планами Захарченка, столицею Малоросії стане Донецьк. Київ він вирішив позбавити статусу столичного міста, втім, визначив його історико-культурним центром. Державним прапором Малоросії бойовики несподівано обрали прапор Богдана Хмельницького.

«Ми виходимо з того, що «Донецька народна республіка», поряд з «Луганською народною республікою», залишаються єдиними територіями України, не беручи до уваги Криму, на яких збереглася законна влада», – повідомив громадськість Захарченко.

Засновник нової держави впевнений, що у «новій» країні необхідно буде ввести на три роки надзвичайний стан.

«Щоб уникнути хаосу, пропонуємо ввести надзвичайний стан на три роки. На цей час буде заборонена діяльність будь-яких партій, у цей же термін починаються розслідування із залученням міжнародної громадськості за злочинами в Одесі, на Майдані, у Донбасі», – пояснив вірогідний претендент на головний пост у новій державі.

Захарченко та його колеги щиро переконані, що перетворення України на Малоросію «дозволить зупинити війну».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло