«Союз» відновив роботу після планового ремонту

«Союз» відновив роботу після планового ремонту

Роботу газопроводу було обмежено на 4 дні

«Союз» відновив роботу після планового ремонту
Фото: pixabay.com

Транзитний газопровід «Союз» відновив роботу на повну потужність після планового ремонту.

Про це повідомляє «Нафтогаз» на своїй сторінці у Facebook.

Союз запрацював на повну потужність після планових ремонтних робіт. Постійні планово-профілактичні та ремонтні роботи...

Опубликовано Нафтогаз України – Naftogaz 18 июля 2017 г.

«Союз» запрацював на повну потужність після планових ремонтних робіт. Постійні планово-профілактичні ремонтні роботи на транзитних магістральних газопроводах роблять нашу ГТС надійною і прогнозованою для партнерів. Очікуємо збільшення обсягу транзиту на 20%», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з 11 по 13 липня 2017 року оператор української ГТС проводив шостий у цьому році комплекс планово-профілактичних і ремонтних робіт (ППР) на транзитних магістральних газопроводах. Цей комплекс включав проведення ППР на газопроводі «Союз», а також передбачав виконання вогневих робіт з приєднанням технологічної перемички між виходом компресорної станції (КС) «Задніпровська» і КС «Кременчук».

У зв'язку з ремонтом було погоджено відключення ділянки магістрального газопроводу «Союз» і зниження обсягу транзиту російського газу через територію України. На період проведення робіт прийом природного газу в українську ГТС з РФ обмежувався до 230 млн куб. м на добу (через ГВС Суджа), а транспортування блакитного палива до європейських країн (через ГВС Берегово, Теково, Ужгород) – до 220 млн куб. м на добу.

Нагадаємо, що голова російської компанії Олексій Міллер повідомив, що «Газпром» і CNPC підписали угоду про дату початку поставок газу по газопроводу «Сила Сибіру». За його словами, сторони обговорюють нові поставки російського газу в Китай восени.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло