Шведська Ericsson повідомила про серйозні збитки

Шведська Ericsson повідомила про серйозні збитки

Одна з причин збитковості – конкуренція з Huawei та Nokia

Шведська Ericsson повідомила про серйозні збитки
фото ericsson.com

Чистий збиток шведського виробника телекомунікаційного устаткування Ericsson за підсумками I півріччі 2017 року склав 11,851 млрд шведських крон ($1,43 млрд), тоді як минулого року компанія мала прибутки в розмірі 3,672 млн крон ($429 млн). Про це повідомляє Reuters.

Збитки в перерахунку на одну акцію за підсумками звітного періоду склали 3,59 крони ($0,43) проти прибутку в 1,08 крони минулого року. Акції компанії впали більш ніж на 11%.

Виторг Ericsson в I півріччі скоротився на 9% до 96,308 млн крон ($ 11,65 млрд) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Операційний збиток за 6 місяців склав 13,572 млн крон ($1,64 млрд) проти прибутку в 6,238 млн крон (близько $ 728 млн) минулого року.

Компанія зіткнулася зі зростанням конкуренції з боку китайської Huawei та фінської Nokia, а також слабкими позиціями на ринках, що розвиваються.

В Ericsson відреагували на збитки скороченням робочих місць і витрат, але ці зусилля ще не допомогли здолати чорну смугу.

«Ми перебуваємо у фазі змін, але це займе якийсь час», – сказав гендиректор Борхе Екхольм у вівторок, додавши, що компанія має на меті подвоїти маржу 2016 року за підсумками 2018-го.

«Ми вважаємо більш перспективним інвестиційне середовище в Європі й Латинській Америці, це, безумовно, область ринку з найбільшим впливом», – додав Екхольм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті