Стратегію Приватбанку розроблятиме McKinsey

Стратегію Приватбанку розроблятиме McKinsey

Наглядова рада банку залучила McKinsey для розробки стратегії банку

Міжнародна консалтингова компанія, яка спеціалізіруесться на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням McKinsey&Company стала переможцем конкурсу з відбору міжнародно визнаної компанії, яка буде відповідати за розробку стратегії Приватбанку. Переможця визначив Наглядова рада ПриватБанку, йдеться в прес-релізі банку.

McKinsey розроблятиме ринкову стратегію оптимізації операцій банку, яка забезпечить максимальну цінність для акціонера і фінансову стабільність банку. Також McKinsey проведе діагностику фінустанови, оцінить його здатність відновити стійку бізнес-модель і розробить стратегічні варіанти подальшого розвитку.

Для розробки стратегії McKinsey необхідно буде проаналізувати і оцінити ландшафт і перспективи банківського сектора, а також приділити особливу увагу іншим державним банкам – Ощадбанку, Укрексімбамку і Укргазбанку.

Заступник голови НБУ Катерина Рожкова 17 липня заявила, що Приватбанку потрібно шукати нову бізнес-модель. Наразі живі гроші банк заробляє тільки на комісійних доходах.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України та акціонерів Приватбанку прийняло рішення про націоналізацію банку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло