Daimler розпочинає виправляти свої помилки із дизельними авто в Європі

Daimler розпочинає виправляти свої помилки із дизельними авто в Європі

На модифікацію 3 мільйонів авто буде виділено 220 млн євро

Daimler розпочинає виправляти свої помилки із дизельними авто в Європі
фото з www.mercedes-benz.ua

Автовиробник Daimler повідомив, що рада правління компанії ухвалила рішення щодо скорочення забруднення від дизельних двигунів, що включає інвестування 220 млн євро для того, щоб модифікувати більш ніж 3 млн дизельних автомобілів Mercedes-Benz в Європі. Про це повідомляє Reuters.

Компанія вживає заходів після того, як німецькі законодавці минулого тижня викликали керівників Mercedes-Benz, щоб розпитати їх стосовно викидів. Автовиробник тоді згодився пройти ще один раунд екологічних випробувань.

«Компанія інвестує близько 220 млн євро. Сервісні дії не коштуватимуть клієнтам ані копійки», – повідомив Daimler у вівторок, додавши, що оновлення розпочнуться найближчим часом.

Виробник повідомив, що скоро розпочне випуск нового чотирьохциліндрового дизельного двигуна ОМ 654, який вперше було використано в новому E-Class в 2016 році.

Після того, як Volkswagen визнав свій обман із рівнем викидів 2015 року, вся автопромисловість підпала під жорсткий контроль за викидами оксидів азоту в дизельних авто, що можуть спричинять респіраторні захворювання.

Нагадаємо, у травні німецькі прокурори розпочали розслідувати справу стосовно імовірної неправдивої реклами та протизаконних маніпуляцій із системою очистки вихлопних газів дизельних автомобілів Daimler. Розслідування виявило, що автовиробник продав більше мільйона автомобілів з надмірними викидами в Європі

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло