Заставу у 50 млн грн за Добкіна внесли народні обранці від Опоблоку

Заставу у 50 млн грн за Добкіна внесли народні обранці від Опоблоку

Вадим Новинський вніс 30 млн грн, решту – 20 млн грн – мав внести Борис Колесніков

Заставу у 50 млн грн за Добкіна внесли народні обранці від Опоблоку
Михайло Добкін
Фото УНIАН

Народний депутат від «Опоблоку» Михайло Добкін повідомив, що його колега по фракції Вадим Новинський у вівторок вніс за нього 30 млн грн із суми застави в 50 млн грн. Решту мав внести співголова партії «Опозиційний блок» Борис Колесніков.

«Так, я розмовляв з Вадимом Владиславовичем по телефону, і він підтвердив, що сьогодні вніс першу частину застави, яка становить 30 млн грн. Також отримав інформацію, що другу частину буде вносити Борис Колесніков», – цитує його слова «Інтерфакс».

Добкін нагадав, що термін для внесення застави завершується в четвер.

«Я не вношу самостійно. У мене немає таких грошей, щоб вносити заставу. Вносять мої товариші, у яких є і фінансові можливості, і у них ці гроші задекларовані. Тому що будь-яка сума, яка вноситься як застава, перевіряється фінансовим моніторингом і перевіряється походження грошей, їх законність», – зазначив він.

Колишня народний депутат від «Партії регіонів» Олена Бондаренко повідомила на своїй сторінці в Facebook, що заставу вже внесено у повному обсязі.

Залог за Мишу Добкина внесли Вадим Новинский (30 млн) и Борис Колесников (20 млн). http://korrespondent.net/ukraine/3869957-za-dobkyna-vnesly-zaloh-kolesnykov-y-novynskyi

Опубликовано Еленой Бондаренко 18 июля 2017 г.

«Заставу за Мішу Добкіна внесли Вадим Новинський (30 млн) і Борис Колесников (20 млн)», – написала вона.

Нагадаємо, 13 липня парламент дав згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна.

А 15 липня Печерський районний суд Києва ухвалив взяти під варту на 60 днів народного депутата Добкіна і встановив як альтернативу заставу в 50 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло