Український МСБ отримає $15 млн інвестицій від IFC

Український МСБ отримає $15 млн інвестицій від IFC

Цільовий розмір фонду, куди IFC направив інвестиції становить $150 млн

Фонд прямих інвестицій для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні отримав $15 млн від Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Про це написав міністр фінансів України Олександр Данилюк на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні наші партнери з Міжнародної фінансової корпорації прийняли рішення інвестувати 15 млн. доларів в фонд прямих інвестицій для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. Саме малий та середній бізнес є однією з основ сильної та сучасної економіки, яку ми будуємо вже зараз. Тому його підтримка та розвиток є надзвичайно важливими для майбутнього нашої країни та є пріоритетом в роботі Уряду», – написав міністр на своїй сторінці в Facebook.

Цільовий розмір фонду – $150 млн. Фонд буде зосереджений на інвестиціях в швидкозростаючі, орієнтовані на експорт компанії в сфері ІТ, легкої промисловості та агробізнесу.

Іншими співінвесторами в фонді є Європейський банк реконструкції і розвитку, Німецький банк розвитку і Голландський банк розвитку і Західний підприємницький фонд NIS, який фінансується урядом США. Очікується, що фонд інвестує в 10-15 компаній з розміром транзакцій від $5 до $20 млн.

Нагадаємо, протягом першого півріччя українська економіка отримала на $0,5 млрд більше прямих іноземних інвестиції. У минулому році загальна сума інвестицій перевищила $4 млрд. За три роки війни і цих суворих випробувань, в Україні відкрилося 60 нових заводів. Це найкраща підтримка України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло