Арон Майберг розповів про плани на майбутнє авіакомпанії МАУ

Арон Майберг розповів про плани на майбутнє авіакомпанії МАУ

Компанії катастрофічно не вистачає площ для обслуговування, тому вона побудує власний ангар у Борисполі

Арон Майберг розповів про плани на майбутнє авіакомпанії МАУ
Фото Shutterstock

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» має намір побудувати власний ангар в аеропорті Бориспіль, повідомляє Ліга.net

«У нас є дуже велике бажання, і ми серйозно над цим працюємо – побудувати ангар. Нам катастрофічно не вистачає площ для обслуговування. Особливо зараз, коли ми почнемо експлуатацію далекомагістральних літаків Boeing 777»,  – розповів голова наглядової ради МАУ Арон Майберг.

В той же час авіакомпанія не збирається брати в оренду незадіяні термінали аеропорту Бориспіль.

«Ніколи не говори ніколи, але у нас немає таких планів»,  – прокоментував Майберг. Співпрацю з керівництвом аеропорту він назвав конструктивною, зазначаючи, що вони спільно розвивають у Борисполі хаб та розширюють мережу напрямків.

Також керівник МАУ підкреслює, що компанія не має намірів брати участь і в концесії аеропортів.

«Це не наш бізнес. МАУ і так потрібно знаходити мільярди гривень на оновлення флоту», – зазначив Майберг.

Водночас голова наглядової ради МАУ підтримує ідею розвитку ще одного міжнародного аеропорту в Київській області, якщо він не буде будуватися «під одну конкретну авіакомпанію».

Згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, 2016 рік МАУ закінчила з чистим прибутком 387,885 млн грн, перевищивши власний показник 2015 року на 35,8%.
Флот МАУ складається з 42 літаків, з яких 22 – судна Boeing 737 NG.

У найближчих планах «Міжнародних Авіаліній України» – запустити рейси в Шанхай (Китай) і Торонто (Канада) вже в 2018 році.

За словами Арона Майберга, на цих рейсах будуть використані нові літаки Boeing 777.

Нагадаємо, під час скандальних перемовин аеропорту Бориспіль та лоукостера Ryanair МАУ заявляла, що не впливає на їхній результат.

«Своє рішення лоукостер пояснює бажанням міжнародного аеропорту Бориспіль захистити «високотарифних перевізників», у тому числі й МАУ, і позбавити наших співвітчизників можливості літати за доступними цінами. Ця заява не відповідає дійсності, оскільки авіакомпанія МАУ пропонує своїм пасажирам широкий діапазон цін», – запевнили в авіакомпанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло