За рік доходи «Укрпошти» зросли на 30%

За рік доходи «Укрпошти» зросли на 30%

На підприємстві пояснюють це приходом нової команди у керівництво

За рік доходи «Укрпошти» зросли на 30%
Фото: pixabay.com

Доходи «Укрпошти» за всіма показниками операційної діяльності зросли в середньому на 30%.

«Перетворення в акціонерне товариство – це інструмент створення сучасної прозорої системи корпоративного управління, який дасть змогу забезпечити довгострокові стратегічні плани та залучити міжнародну допомогу для розвитку компанії. Процес був проведений у рекордно короткі терміни – протягом 8 місяців», – цитує прес-служба в. о. генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського.

На спільному брифінгу з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном Ігор Смілянський заявив, що наступний етап реорганізації компанії – створення наглядової ради, куди мають увійшти компетентні і незаангажовані люди.

Вперше за останні п’ять років «Укрпошта» придбала 70 нових авто для внутрішніх та магістральних маршрутів і 8500 комп'ютерів. Це дозволило значно покращити показники операційної діяльності компанії.

Серед перемог нової команди очільник «Укрпошти» назвав оновлення продуктового ряду послуг і запуск нових. Обсяги експрес-пересилань з початку 2017 року зросли більше ніж в 10 разів.

«За стратегією доходи «Укрпошти» в 2017 році мали скласти 5,5 млрд грн. Зараз ми поставили більш амбітну мету – вже цього року збільшити доходи до 6,4 млрд грн. Тільки за рахунок збільшення обсягів продажу ми зможемо підтримувати темпи розвитку компанії», – резюмував Ігор Смілянський.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство інфраструктури затвердило проект змін до фінансового плану на 2017 рік «Укрпошти», що входить в сферу його управління. Зокрема, збільшено показники доходів і витрат на 820 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло