Фінплан «Укрпошти» на 2017 рік переглянуто

Фінплан «Укрпошти» на 2017 рік переглянуто

Мінінфраструктури збільшило показники доходів та витрат на 820 млн грн

Міністерство інфраструктури затвердило проект змін до фінансового плану на 2017 рік «Укрпошти», що входить в сферу його управління. Відповідно, збільшено показники доходів і витрат на 820 млн грн.

Про це із посиланням на прес-службу підприємства повідомив «Інтерфакс».

Згідно з пояснювальною запискою до документа, опублікованого на сайті міністерства, загальний дохід «Укрпошти» в 2017 році планується на рівні 6,3614 млрд грн, що на 820 млн грн більше, ніж передбачалося у початковому фінплані.

Збільшення доходів пов'язано зі зростанням обсягів міжнародних відправлень та підвищенням – в середньому на 67% – тарифів на письмову кореспонденцію, введених у дію з кінця березня 2017 року.

На збільшення доходів вплинув і перезапуск сервісу з пересилання експрес-відправлень.

Згідно зі змінами до фінплану, витрати «Укрпошти» також збільшуються на 820 млн грн. Збільшення витрат пов'язане з підвищенням розміру мінімальної зарплати, збільшенням витрат на матеріальне заохочення співробітників, а також збільшенням амортизаційних витрат.

Капітальні інвестиції, у порівнянні з попереднім фінпланом, збільшені на 125 млн грн – до 625 млн грн. Їх планується витратити переважно на придбання основних засобів для здійснення госпдіяльності.

Таким чином, планований показник чистого прибутку «Укрпошти» в 2017 році не змінився і склав 0,3 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло