Україна забезпечить м'ясом грузинську армію – ЗМІ

Україна забезпечить м'ясом грузинську армію – ЗМІ

Міністерство оборони Грузії уклало відповідний контракт з українською компанією

Україна забезпечить м'ясом грузинську армію – ЗМІ
Фото: pixabay.com

Міністерство оборони Грузії уклало контракт з українською компанією на $1,64 млн. Відтепер уся армія закавказької республіки буде забезпечуватися м'ясом з України. Про це повідомляє російський ресурс MK.ru.

Згідно з інформацією видання «Грузія-онлайн», Леван Ізора, міністр оборони Грузії, прокоментував інформацію, поширену в ЗМІ про заміну грузинського м'яса для потреб армії українським.

За його словами, це рішення пояснюється дефіцитом грузинського м'яса на ринку. Як пояснив міністр, постачальник, який забезпечує оборонне відомство м'ясом, повідомив міністерству, що на ринку відчувається дефіцит грузинської продукції.

«Постачальник, який забезпечує м'ясом оборонне відомство, письмово звернувся до міністерства, що на ринку існує дефіцит грузинської продукції, отже, існують великі ризики з точки зору безперебійного постачання грузинської армії. Це тема не тільки постачання, але й безпеки країни. Саме з метою уникнути цих ризиків ми прийняли адекватне рішення», – підкреслив Леван Ізора.

За наявною інформацією, вже оформлений контракт на $1,64 млн з українською компанією, на підставі якого грузинська армія забезпечується українським м'ясом. Втім, назва компанії поки що не оприлюднюється.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті