Офіційні дані щодо ввезення авто на іноземних номерах

Офіційні дані щодо ввезення авто на іноземних номерах

З початку 2017 року вилучено автомобілів на загальну суму 27,5 млн грн

За інформацією Державної фіскальної служби (ДФС), з 2014 року в Україну ввезли 490 700 автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє Аutoconsulting.

Як говориться в повідомленні, 90 106 автомобілів були ввезені громадянами України, а 400 629 – нерезидентами.

Також, за даними ДФС, тільки за перше півріччя 2017 р митницями виявлено 180 випадків порушення митних правил під час переміщення через кордон України автомобілів (вилучено 183 одиниці на загальну суму понад 27,5 млн грн). З них 161 випадок порушення митних правил під час ввезення автомобілів на митну територію України (вилучено 164 одиниці на загальну суму понад 22,9 млн грн). Кількість автомобілів на іноземній реєстрації оцінюють в 600 тис.

Нагадаємо, в інтерв’ю Mind генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів розповів про те, чому покупка авто з іноземною реєстрацією є незаконною і які проблеми може створити таке придбання.

Також стало відомо, що Польща посилює вимоги до проїзду автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну через скупчення машин на польсько-українському кордоні, яке викликало труднощі з прикордонним рухом і збільшило час очікування на кордоні.

За останні кілька місяців зросли черги на польсько-українському кордоні, що викликано, зокрема, використанням громадянами України прогалин у податковому кодексі, пов'язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло