Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Службовці «Мотор Січ» привласнили 350 млн грн

Службовці «Мотор Січ» привласнили 350 млн грн

Досудове розслідування триває

Службовці «Мотор Січ» привласнили 350 млн грн
Фото зі сторінки Лариси Сарган у Facebook

Департамент з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генпрокуратури України спільно з Департаментом захисту економіки НП викрили злочинну схему розтрати коштів ПАТ «Мотор Січ» з подальшим їх привласненням.

Про це повідомила Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Департаментом з розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного ...

Опубликовано Ларисой Сарган 21 июля 2017 г.

Протягом 2013-2016 років службові особи ПАТ «Мотор Січ» придбали «сміттєві» цінні папери, шляхом перерахування грошових коштів сумою понад 350 млн грн на розрахункові рахунки ряду підприємств з ознаками фіктивності, які в подальшому переводилися у готівку через банківські установи.

Наразі завершено проведення обшуків на основних об’єктах та за місцями проживання ключових фігурантів, що були задіяні у протиправній схемі. Протягом обшуків було вилучено $ 500 000 та великий обсяг антикварних цінностей, щодо яких вирішується питання про арешт.

Нагадаємо, що 20 липня у Запоріжжі на заводі «Мотор Січ» і в офісах Мотор Банку, які належать народному депутату України В'ячеславу Богуслаєву, співробітники правоохоронних органів проводили обшуки.

В'ячеслав Богуслаєв – нардеп кількох скликань, а також член парламентської фракції «Воля народу».
Після оприлюднення його декларації про доходи розгорівся скандал. Причиною стало те, що він є кінцевим бенефіціаром низки російських компаній.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті