Кількість дизельних автомобілів зросла на 7%

Кількість дизельних автомобілів зросла на 7%

За перше півріччя продано більше 14 000 нових дизельних автомобілів

Кількість автомобілів з дизельними моторами в Україні продовжує зростати. Якщо в минулому році авто з дизельними силовими агрегатами було 36%, то в нинішньому їх уже 38,5%. При цьому, в модельній лінійці деяких марок в Україні до сих пір немає дизельних автомобілів.

Про це повідомляє AUTO-Consulting.

За перші 6 місяців поточного року в Україні було продано більше 14 000 нових автомобілів з дизельними двигунами. Динаміка склала + 43% в порівнянні з півріччям 2016 г. Найперспективніша велика частка автомобілів з дизельними моторами серед SUV. Вона сьогодні досягла майже 50%.

Але деякі автомобільні виробники не пропонують в Україні автомобілі з дизельними двигунами взагалі. Навіть не дивлячись на те, що дизельне паливо коштує дешевше бензину, а дизельні мотори – економічніше бензинових.

Хоча, є й альтернативна думка, яким оперують власники бензинових версій. Мовляв, дизельні автомобілі трохи дорожче бензинових і за ціною, і за вартістю обслуговування.

Немає дизельних модіцікацій, наприклад, в модельному ряду Suzuki, ZAZ, Ravon, VAZ, Chery, Geely, JAC, Daewoo, SMART, Acura, Tesla, Alfa Romeo, Ferrari, Cadillac. По крайней мере, не представлені на українському ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті