facebook.com
mind
Кількість дизельних автомобілів зросла на 7%

Кількість дизельних автомобілів зросла на 7%

За перше півріччя продано більше 14 000 нових дизельних автомобілів

Кількість автомобілів з дизельними моторами в Україні продовжує зростати. Якщо в минулому році авто з дизельними силовими агрегатами було 36%, то в нинішньому їх уже 38,5%. При цьому, в модельній лінійці деяких марок в Україні до сих пір немає дизельних автомобілів.

Про це повідомляє AUTO-Consulting.

За перші 6 місяців поточного року в Україні було продано більше 14 000 нових автомобілів з дизельними двигунами. Динаміка склала + 43% в порівнянні з півріччям 2016 г. Найперспективніша велика частка автомобілів з дизельними моторами серед SUV. Вона сьогодні досягла майже 50%.

Але деякі автомобільні виробники не пропонують в Україні автомобілі з дизельними двигунами взагалі. Навіть не дивлячись на те, що дизельне паливо коштує дешевше бензину, а дизельні мотори – економічніше бензинових.

Хоча, є й альтернативна думка, яким оперують власники бензинових версій. Мовляв, дизельні автомобілі трохи дорожче бензинових і за ціною, і за вартістю обслуговування.

Немає дизельних модіцікацій, наприклад, в модельному ряду Suzuki, ZAZ, Ravon, VAZ, Chery, Geely, JAC, Daewoo, SMART, Acura, Tesla, Alfa Romeo, Ferrari, Cadillac. По крайней мере, не представлені на українському ринку.