Seat вбачає майбутнє у автомобілях на стисненому природному газі

Seat вбачає майбутнє у автомобілях на стисненому природному газі

На користь нових технологій автовиробник готовий відмовитись від «дизелів»

Seat вбачає майбутнє у автомобілях на стисненому природному газі
Фото seat.ua

Автовиробник  Seat вбачає у автомобілях на стисненому природному газі найкращу альтернативу дизельному двигунові. Про це повідомляє Reuters із посиланням на генерального директора філії Volkswagen в Італії.

За словами головного виконавчого директора авто компанії Леки де Мео, Seat став робити ставку на стиснений природний газ (CNG) щоб компенсувати падіння дилерських продажів автомобілів.

«Ми повинні запропонувати клієнтам розумне рішення. Дискусія щодо дизелю продовжується, і тому нам потрібні інші варіанти», – сказав він.

Хоча Seat, придбаний автоконцерном Volkswagen в 1986 році, був менш схильний до дизельної залежності, ніж преміум-автовиробники, Seat все одно повинен був ретельно спостерігати за динамікою ринку.

«Якщо мер Барселони вирішить закрити центр міста для дизелів Євро-6, то покупці навряд купуватимуть дизельні автомобілі», – сказав він.

Фінансовий директор Porsche Лутц Мущке також дав інтерв’ю та розповів про бездизельне майбутнє.

Нагадаємо, автовиборника Porsche звинуватили у маніпуляціями даними та вбудовуванні програмного забезпечення, що здатне обманути екологічні тести. Компанія, в свою чергу, заявила про готовність відмовитись від дизельних двигунів на користь багатофункціональних гібридів із дизелем та чистими батареями.  

Після дослідження видання Der Spiegel, акції автовиробників VW, BMW AG, Audi, Porsche та Audi впали в середньому на 3%, коли видання оприлюднило підозри щодо злочинного зговору цих авто компаній. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті