У Київській області запустили сонячну електростанцію

У Київській області запустили сонячну електростанцію

Електростанція розташована на 13 гектарах землі

У Київській області запустили сонячну електростанцію
Фото: кадр з відео

У Великій Димерці була запущена сонячна електростанція (СЕС) потужністю 6 МВт. Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook компанія UDP Renewables.

СЕС складається з 22 200 сонячних модулів, займає площу 13 га і зможе виробляти 6,8 млн кВт на годину електроенергії протягом року.
Компанія UDP Renewables була створена в 2016 році і займається розробкою і управлінням сонячними електростанціями.

Раніше повідомлялося, що одна з індійських компаній має намір інвестувати $500 млн у будівництво сонячної електростанції в Україні.

«Димерська сонячна електростанція» успішно введена в експлуатацію компанією UDPR в липні 2017 року. Розташована на 13 га в Київській області. Кількість модулів : 22,222 шт. Потужність 6 мВт

Опубликовано Зроблено в Україні 20 июля 2017 г.

Міністерство екології та природних ресурсів сподівається на введення в експлуатацію двох сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні відчуження до 2018 року.

Раніше Mind писав, що економічний спад змушує українську промисловість ігнорувати екологічні проблеми, тоді як західні компанії готуються повністю перейти на відновлювані енергоресурси, щоб мінімізувати шкоду навколишньому середовищу від виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло