Захворіло у світі
31,605,656
Померло у світі
970,934
Вилікувалось у світі
21,747,491
Захворіло в Україні
184,734
Померло в Україні
3,705
Вилікувалось в Україні
81,670
Німеччина хоче розширити санкції проти Росії через скандал із Siemens

Німеччина хоче розширити санкції проти Росії через скандал із Siemens

В чорний список може потрапити керівництво міністерства енергетики РФ та «Техпромекспорт»

Німеччина закликає Євросоюз розширити список санкцій проти Росії і додати в чорний список ще чотирьох громадян Росії і одну з компаній через поставку в окупований Крим турбін німецької компанії Siemens. Про це з посиланням на два джерела в Брюсселі повідомляє Reuters.

ЄС заборонив європейським компаніям вести справи з Кримом після його анексії 2014 року Росією. Компанія Siemens заявила, що має докази того, що всі чотири її турбіни, які були призначені для будівництва електростанції на півдні Росії, були незаконно перевезені в Крим.

Дипломатичне джерело заявило, що до чорного списку можуть бути додані російські чиновники з міністерства енергетики та російська компанія, яка доставила турбіни («Техпромекспорт»).

Представники усіх 28 країн ЄС можуть обговорити це питання в середу в Брюсселі. Для введення санкцій потрібні одностайні голоси всіх 28 членів Євросоюзу.

Нагадаємо, Німеччина попередила Росію про погіршення відносин через скандал із Siemens. Такі масштабні порушення санкційного режиму можуть призвести до погіршення відносин між двома країнами.

Повідомлялося, що Siemens подала в суд позови по справі про постачання газових турбін у Крим. Вона також заявила, що ініціювала процес припинення ліцензійної угоди з російськими компаніями в області поставок обладнання для парогазових електростанцій.

Як відомо, Росія будує дві електростанції загальною потужністю 940 МВт в анексованому Криму, для енергонезалежності півострова. Ввести одну з них в експлуатацію планувалося до кінця 2017 року. Однак будівництво було призупинено в зв'язку з тим, що Росія самостійно не виробляє газові турбіни великої потужності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті