Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
БРСМ втратила голадського інвестора Freeze Oil

БРСМ втратила голадського інвестора Freeze Oil

Причиною розриву голандці називають численні звинувачення від контролюючих органів

БРСМ втратила голадського інвестора Freeze Oil
Фото: Facebook БРСМ-Нафта

Голландський інвестиційний фонд FreezeOil оголосив про розрив договору оренди своїх активів з ТОВ «Стейт-Оіл», яке в якості оператора мережі керує заправними станціями АЗС «БРСМ-Нафта». Про це повідомляє “Бізнес Цензор” з посиланням на повідомлення Фонду.

Згідно з повідомленням, причиною радикального рішення стали звинувачення на адресу оператора з боку контролюючих та податкових органів за фактами масових порушень в ухилянні від податків, недотриманні технічних вимог до виробництва палива, а також виготовлення контрафактної продукції.

«Входячи на ринок України в 2014 році, фонд FreezeOil неодноразово декларував і демонстрував свою прихильність цивілізованим принципам ведення бізнесу і неухильному слідуванню всім вимогам законодавства. У зв'язку з цим співпраця з компанією-оператором «Стейт-Ойл «, яка підозрюється в нанесенні значної шкоди державі і екології та визнана Українським судом винною, суперечить фундаментальним морально-етичним принципам фонду та його акціонерів «, – йдеться в повідомленні фонду.

Голландський Фонд «Freezeoil» володіє мережею автозаправних станцій на території України.
Голова ради директорів фонду FreezeOil Роланд Піпер заявив про свою готовність повернути управління і розпорядження об'єктами в свої руки. Він також повідомив про свої особисті зустрічі з Генеральним прокурором України і Послом Нідерландів, в ході яких ними обговорювалося питання про неприйнятну поведінку компанії-оператора «Стейт-Ойл» і про необхідність її заміни.

Піпер також повідомив, що роботу доведеться вести під іншою торговою маркою, що не заплямувала свою репутацію сумнівними операціями.

Стягнення ж заподіяної шкоди буде звернено на осіб, які керували операціями «Стейт-Ойл», незалежно від їх місця розташування і спроб ухилитися від відповідальності.

Як вже повідомляв Mind, бізнес групу “Континіум”, до якої належить мережа АЗС “WOG”, правоохоронці підозрюють у виведенні в офшори $100 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті