Microsoft збирався «вбити» Paint, але згодом «змилостивився» та залишив улюблений всіма додаток

Microsoft збирався «вбити» Paint, але згодом «змилостивився» та залишив улюблений всіма додаток

Прихильники Paint зможуть завантажувати його за бажанням

Microsoft збирався «вбити» Paint, але згодом «змилостивився» та залишив улюблений всіма додаток
Фото: pixabay.com

Корпорація Microsoft припинила роботу над графічним редактором Paint, який входив до складу операційної системи Windows з 1985 року.

Про це повідомляє Meduza

В описі функцій, які будуть видалені або визнані застарілими з виходом оновлення Windows 10 Fall Creators Update, Paint розташований в категорії «не знаходиться в активній розробці і може бути видалений в майбутніх оновленнях». Інших подробиць про долю додатку Microsoft не приводить.

В Fall Creators Update корпорація також видалить з Windows 10 поштовий клієнт Outlook Express і додаток Reader, який використовується для читання документів PDF і TIFF. Функції Reader вмонтують в браузер Edge.

Програма Microsoft Paint з'явилася у Windows 1.0 і з тих пір була присутня у кожній версії операційної системи. Це примітивний графічний редактор, який дозволяє малювати і редагувати зображення.

Навесні 2017 року Windows 10 з'явився додаток Paint 3D – відгалуження Paint, призначене для роботи з 3D-моделями. Paint 3D існує окремо, припиняти його підтримку Microsoft поки не планує.

Безкоштовне оновлення Windows 10 Fall Creators Update вийде восени 2017 року – імовірно, у вересні.

Як повідомляє видання «Кореспондент» повідомляє, що з огляду на «неймовірну підтримку та ностальгії» користувачів навколо ситуації з Paint, Microsoft вирішила залишити додаток. Його можна буде безкоштовно завантажити в Windows Store.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло