З правління «Укртрансгазу» вивели виконавчого директора Макогона

З правління «Укртрансгазу» вивели виконавчого директора Макогона

Наразі правління складається з трьох членів

Виконавчого директора департаменту стратегії та розвитку бізнесу Укртрансгазу (УТГ) Сергія Макогона з 21 липня 2017 року виведено зі складу правління компанії відповідно до поданої ним заяви про складання повноважень.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням УТГ в системі розкриття інформації НКЦБФР, відповідне рішення Нафтогаз України прийняв як одноосібний акціонер компанії.

Макогон входив до складу правління УТГ з березня 2016 року. У структурі НАК працював з травня 2014 року по серпень 2015 року, після чого перейшов на роботу в УТГ.

Таким чином, на сьогодні правління УТГ складається трьох членів: Мирослава Химка (т.в.о. президента УТГ), Тетяни Федорової (директор з юридичних питань УТГ) і Сергія Алексєєнко (головний радник глави НАК).

Укртрансгаз, 100% якого належить Нафтогазк України, експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів затвердив фінансовий план НАК «Нафтогаз України» на 2017 рік з очікуваним показником чистого прибутку в розмірі 21,781 млрд грн, що на 17,9% менше, ніж у 2016 році (26,529 млрд грн).

За пропозицією міністра економрозвитку і торгівлі Степана Кубіва, перед затвердженням у документі скоригували показники дохідної частини фінансового плану на 2017 рік відповідно до діючих цін на 1 квітня 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті