Влада планує значно знизити ліміт безмитового отримання іноземних товарів поштою

Влада планує значно знизити ліміт безмитового отримання іноземних товарів поштою

Законопроект передбачає безмитове обмеження кожного одержувача в 150 євро та 30 кг на місяць

Влада планує значно знизити ліміт безмитового отримання іноземних товарів поштою

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає безмитне ввезення товарів для компаній і громадян протягом одного місяця на суму 150 євро.

«Товари, що пересилаються протягом місяця одному одержувачу через міжнародні поштові відправлення, не є об'єктом оподаткування митними платежами, якщо їх вартість не перевищує 150 євро, а вага – 30 кг», – йдеться в документі.

Крім того, документ передбачає обмеження на ввезення товарів в ручній поклажі та супроводжуваному багажі без сплати митних платежів. Перший раз протягом місяця безмитно можна ввезти товари на суму не більше 500 євро, вдруге в тому ж місяці – на суму до 300 євро. При ввезенні товарів громадянами третій і кожен наступний раз вони будуть зобов'язані сплатити мито в розмірі 10% і ПДВ в розмірі 20% незалежно від вартості товарів і їх ваги.

Згідно з діючими нормами сьогодні українці можуть отримувати поштою без сплати мита товари з-за кордону на суму 150 євро щодня, а перевозити через митницю особисто товари вартістю до 500 євро.

«Щодня на одних і тих же фізичних осіб приходять посилки з товарами заявленою вартістю до 150 євро, які потім не стають предметами особистого користування, а навпаки без сплати будь-яких податків продаються різними способами (в тому числі і через інтернет) через фізичних осіб- підприємців – платників єдиного податку «, – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, 19 липня Кабмін також запропонував знову підняти акцизи на сигарети та алкоголь.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло