МАУ звернулась до ГПУ з заявою проти Омеляна

МАУ звернулась до ГПУ з заявою проти Омеляна

“Міжнародні авіалінії України» звинуватили міністра в перевищенні повноважень

МАУ звернулась до ГПУ з заявою проти Омеляна
Фото Shutterstock / УНIАН

Авіакомпанія МАУ подала заяву в прокуратуру про скоєння міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і генеральним директором Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького Тетяною Романівської дій, які можуть кваліфікуватися, як перевищення службових повноважень. Заява підписана президентом авіакомпанії МАУ Юрієм Мірошниковим. Скан-копії заяви опублікував у своєму Facebook керуючий партнер ECOVIS Бондар і Бондар Олег Бондар, який здійснює юридичний супровід авіакомпанії МАУ.

#судрозбереться Меморандум, который подписал Министр с РайанЕйр, противоречит закону и заключен Министром с превышение...

Опубликовано Oleg Bondar 26 июля 2017 г.

Звинувачення базується на діях по залученню лоукостера Ryanair в Україну. У заяві сказано, що гендиректор аеропорту “Львів” Тетяна Романовська, при фактичній підтримці міністра Володимира Омеляна надали знижки на обслуговування нових перевізникам в державному аеропорту “Львів”. Також в заяві говориться, що міністр Володимир Омелян зобов'язався надати новому перевізнику пільги на обслуговування в міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

«Зазначені пільги не доступні існуючим перевізникам, які вже виконують рейси в зазначені аеропорти, в тому числі і авіакомпанії МАУ. В результаті таких дій, авіакомпанії МАУ, а також державі, завдано істотних збитків», – говориться в заяві.

Скан-копії заяви, підписані президентом авіакомпанії МАУ, опублікував у своєму Facebook керуючий партнер ECOVIS Бондар і Бондар Олег Бондар, який здійснює юридичний супровід МАУ.

«Меморандум, який підписав Міністр з РайанЕйр, суперечить закону і укладено Міністром з перевищенням своїх повноважень. Умови обслуговування, які Львівський аеропорт під тиском Міністра надав РайанЕйру, є дискримінаційними і порушують закон. Декларація благих намірів не може виправдовувати порушення закону. Якщо Міністр порушив закон , то він повинен нести юридичну відповідальність», – написав Олег Бондар.

Нагадаємо, Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook оголосив про те, що МАУ також подала судовий позов до Міністерства інфраструктури з вимогою відшкодувати 20,05 млн гривень збитків, котрих компанія зазнала через можливий захід лоукостера Ryanair.

Сам міністр називає судові позови авіакомпанії МАУ – прямим втручанням в домовленості іншої авіакомпанії з аеропортами.

«Заявлені МАУ вимоги до міністерства – це не шкода МАУ, це здобуток українців і наслідок конкуренції, за яку бореться міністерство», – вважає міністр. За його словами, якщо діяльність міністерства призводить до зниження цін у МАУ та інших перевізників, це означає, що МАУ визнало ефективність роботи міністерства і конкуренція справді посилюється.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло