Аеропорт «Львів» оприлюднив знижки для МАУ

Аеропорт «Львів» оприлюднив знижки для МАУ

МАУ отримує 70% знижку на послуги з наземного обслуговування літаків

Аеропорт 	«Львів» оприлюднив знижки для МАУ
Фото: Facebook Lviv International Airport

Генеральний директор міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська оприлюднила програму знижок, що надаються авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в аеропорту.

Про це передають Українські Новини.

Відповідно до оприлюдненого документу, між аеропортом і МАУ укладено стандартну угоду IATA з наземного обслуговування за спрощеною процедурою, що в тому числі визначає умови застосування знижок.

Зокрема, МАУ отримує знижку по аеропортовим зборів в розмірі 80% на обслуговування кожного додаткового регулярного рейсу понад установлений числа польотів, яке в літній період складає 80 регулярних рейсів протягом 1 календарного місяця, а в зимовий – 60 регулярних рейсів протягом 1 календарного місяця .

Крім того, МАУ отримує 70% знижку на послуги з наземного обслуговування літаків (визначається відповідно до кількості виконуваних рейсів).

Також аеропорт підкреслює, що заява МАУ про те, що зміни в положенні про застосування знижкових коефіцієнтів до граничних ставок аеропортових зборів і вартості наземного обслуговування та пасажирського обслуговування в аеропорту «Львів» встановлюють знижки для однієї авіакомпанії (Ryanair) є недійсним, оскільки дана інформація знаходиться у відкритому доступі для всіх авіакомпаній на сайті аеропорту.

Нагадаємо, що Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» подала судові позови до Мінінфраструктури, міжнародного аеропорту «Львів» і лоукост-авіакомпанії Ryanair з вимогою припинити протиправну діяльність і відшкодувати 20,05 млн гривень збитків, понесених МАУ у зв'язку з необхідністю зниження цін на власні авіарейси у зв'язку з низькими цінами на квитки конкурента.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло