Омелян запевняє, що Ryanair почне літати в Україну до кінця року

Омелян запевняє, що Ryanair почне літати в Україну до кінця року

Міністр інфраструктури впевнений в поверненні найбільшого европейського лоукостера до України

Омелян запевняє, що Ryanair почне літати в Україну до кінця року
Фото УНІАН

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що впевнений в поверненні авіакомпанії Ryanair в Україну до кінця 2017 року. Про це міністр сказав на прес-конференції.

«Я впевнений, що Ryanair в цьому році буде в Україні, я кістьми ляжу, але компанія буде в Україні», – заявив Омелян.

Міністр також сказав, що відчуває свою особисту відповідальність за ситуацію з відмовою компанії Ryanair працювати в Україні.

«Я чітко розумію, що якби я не ініціював цей процес, ніяких переговорів в Україні по Ryanair не було. Ситуація, яку ми зараз маємо, – класична і, на жаль, негативна історія в Україні. З одного боку, ми розповідаємо, що вітаємо світові компанії в Україні, залучаємо іноземних інвесторів. Однак, коли міжнародна компанія заходить в Україну, знаходяться тисячі причин, щоб вона не зайшла», – сказав Омелян.

Нагадаємо, головною проблемою для українського аеропорту «Бориспіль» та ірландського авіаперевізника Ryanair став так званий аеропортний збір. У «Борисполі» станом на червень ставка на обслуговування одного пасажира складала $13. Для порівняння: в аеропорту Київ це $25, у варшавському аеропорті – $15,84. Сюди включена зарплатня працівників, оренда землі, електрика, опалення. Ryanair же просив зменшити саме цю суму до $7.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті