Українська агропромислова група поставила в США найбільшу партію коноплі

Українська агропромислова група поставила в США найбільшу партію коноплі

“Арніка” реалізувала 30 тон посівного матеріалу технічної коноплі

Агропромислова група «Арніка» реалізувала 30 т посівного матеріалу технічної конопель в США, повідомляє видання Latifundist.

Замовником посівного матеріалу став Державний університет Адамса, штат Колорадо. Допомога в організації постачання надавала компанія Reakiro. За словами комерційного директора компанії Костянтина Полозова, поставка такого об’єму посівного матеріалу технічної коноплі з України має для Америки історичне значення.

“У США вирощування коноплі було заборонено ще в 1936 році. При цьому, уряд не розрізняло технічну коноплю і марихуану. І лише в 2014 в США вийшов фермерський закон, який дозволяв вирощувати коноплю в дослідницьких цілях. Тоді Adams State University погодило з Міністерством сільського господарства США поставку партії посівного матеріалу коноплі з Європи. Вперше Управління по боротьбі з наркотиками США дало дозвіл на поставку коноплі в країну, і це найбільша поставка технічної коноплі за всю історію Америки” – зазначив Костянтин Полозов.

За його словами, серед всіх європейських виробників насіння вибрали саме «Арніку» тому що її посівний матеріал найбільш підходив за технічними характеристиками. Крім того, «Арніка» була єдиною компанією, готовою надати насіння в такому великому обсязі.

“З коноплі виготовляють різні екстракти, її активно використовують у фармацевтиці, з коноплі роблять суперконденсатори, тканину і багато іншого. Тому, цілком можливо, що співпраця з «Арнікою» не закінчиться на одній партії насіння” – каже Костянтин Полозов.

Агровиробництво “Арніки” здійснюється на 20 тис. га землі в Полтавській (Семенівський, Глобинський і Кременчуцький райони) і Рівненській областях.
Компанія займається вирощуванням і торгівлею органічної соєю, зерновими і технічними культурами, а також технічної коноплями.
Засновник компанії Андрій Пилипченко – президент «Науково-дослідного інституту сої» і віце-президент «Української асоціації виробників і переробників сої».

Нагадаємо, урядом розроблено програму підтримки українських аграріїв, яка компенсуватиме 20% від вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло