Уряд обрав «Ощадбанк» уповноваженим банком у програмі підтримки АПК

Уряд обрав «Ощадбанк» уповноваженим банком у програмі підтримки АПК

Програма передбачає допомогу сільгоспвиробникам у придбанні техніки з компенсацією 20%

Ощадбанк став уповноваженим банком урядової програми для сільгоспвиробників з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету. Про це повідомляється у прес-релізі на офіційному сайті банку.

Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через “Ощадбанк”, сільгоспвиробники отримають 20% компенсації на безповоротній основі.

«Наразі ми очікуємо великий інтерес від виробників щодо участі у програмі, та вже розпочали прийом документів. Зі свого боку в банку створили зручні та лояльні умови для своїх клієнтів-аграріїв, наприклад, обробка пакету документів та обслуговування відкритого рахунку буде безкоштовним», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук.

Нагадаємо, 28 червня Рада ЄС схвалила домовленість з Європейським парламентом про обсяги тимчасових додаткових торговельних преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції.

Зазначається, що додаткові торговельні преференції зі ставкою 0% ввізного мита діятимуть на такі групи товарів:  мед – 2 500 тонн, перероблені томати – 3 000 тонн, виноградний сік – 500 тонн, овес – 4000 тонн, пшениця – 65 000 тонн, кукурудза – 625 000 тонн, ячмінь – 325 000 тонн, злакові крупи та гранули – 7800 тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло