Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Нові зіткнення на Храмовій горі: 117 поранених

Нові зіткнення на Храмовій горі: 117 поранених

Палестинські віряни та ізраїльські поліціянти знов не змогли дійти згоди

Нові зіткнення на Храмовій горі: 117 поранених
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Тисячі палестинських віруючих прийшли до мечеті Аль-Акса в Єрусалимі, і принаймні 113 з них постраждало внаслідок сутичок із ізраїльськими поліцейськими після того, як Ізраїль прийняв рішення зняти міри безпеки, які бути встановлені у святому місці. Про це повідомляє Reuters.

Ізраїльській поліції довелось застосовувати оглушливі гранати для того, щоб контролювати натовп, який намагався увірватись до будівлі мечеті після закриття її на кілька годин.

«Ми пожертвуємо собою заради Аль-Акса!», – вигукували вони біля третьої святині Ісламу. Кілька молодиків залізли на дах мечеті, щоб встановити палестинські прапори, які згодом конфіскувала ізраїльська поліція.

Рішення Ізраїлю прибрати усі охоронні пристрої, включно із металодетекторами та камерами відеоспостереження ознаменувало значний підйом кар’єри прем’єр-міністра Бенджаміна Нетаньяху. Поки палестинці святкували, політичні опоненти звинуватили його у слабкості

Рішення Нетаньяху з’явилось після кількаденних дипломатичних зусиль ООН, залучення посланця США на Близькому Сході та тиску з боку мусульманських держав у регіоні. 

Нагадаємо, майже тиждень впровадження заходів безпеки на священному місці в Єрусалимі, а саме встановлення металошукачів та відеоспостереження, спричинили конфлікти, в результаті яких загинуло 6 осіб.Палестина заморозила усі дипломатичні контакти з Ізраїлем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті