Міжнародний енерготрейдер Energy відкрив представництво в Україні

Міжнародний енерготрейдер Energy відкрив представництво в Україні

З 2016 року оборот компанії склав $ 11,5 млрд

Міжнародний енерготрейдер з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив в Україні своє представництво.

Про це повідомляє Oil News.

Зазначено, що українська дочірня компанія «АОТ Енерджі Україна» була заснована в Києві 14 липня 2017 року. 100% статутного капіталу, а це 1,5 млн гривень, належить швейцарській AOT Gas Holding AG. Керівником української компанії є Олександр Марченко. Основним заявленим видом діяльності АОТ Енерджі Україна є торгівля природним газом.

Відзначається, що AOT Energy з червня 2016 року продає газ українським газотрейдерам через свою польську компанію AOT Energy Poland. З березня 2017 року купувати газ у AOT Energy Poland почав і державний НАК «Нафтогаз України». Наразі близько 10 українських компаній закуповують газ по імпорту у цього трейдера.

AOT Energy займається глобальною торгівлею сирою нафтою, нафтопродуктами, нафтохімічними продуктами, природним газом, СПГ і вугіллям. Компанія має 8 торгових офісів, розташованих в Азії, Європі та Північній Америці. З 2016 року оборот компанії склав $ 11,5 млрд.

Нагадаємо, в червні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензію на право здійснювати господарську діяльність з постачання природного газу в Україну транснаціональній компанії Trafigura.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті