Держрезерв веде переговори про передачу своїх складів китайській компанії

Держрезерв веде переговори про передачу своїх складів китайській компанії

Китай зацікавлений в експорті товарів з України

Складські та холодильні потужності Державного агентства резерву України можуть стати логістичними центрами при експорті продовольчих і промислових товарів з України в КНР. Про таку попередньою домовленістю йшлося під час офіційного візиту представників Держрезерву в корпорацію Чженжоу Інтернешнл Хаб, йдеться в повідомленні агентств.

«Китай дуже зацікавлений в експорті товарів з України. Особливо китайська сторона відзначає асортимент і якість української продукції. Тут Держрезерв стає першою офіційною державною інстанцією, яка починає активні кроки в цьому напрямку. Ми фактично відкриваємо Новий Шовковий шлях з України в Китай і стаємо надійним партнером у великій логістичного ланцюга», – прокоментував глава агентства Вадим Мосійчук.

При цьому китайська сторона готова надати рекомендації та допомогу з питань модернізації та реконструкції складських та холодильних приміщень.

Чженжоу Інтернешнл Хаб є дочірньою компанією корпорації матеріалів і ресурсів – державної організації, своєрідного прототипу українського Держрезерву в самій провінції Китаю з населенням 100 млн осіб. 4 роки тому цією компанією було відкрито «Новий Шовковий шлях», який проходив, в тому числі і територіями країн-найближчих сусідів України. Територія України в той час в перелік країн не увійшла.

Зацікавленість китайських громадян у поїздках до України зростає і на діловому, і на соціально-культурному рівні. Як зазначає у своїй звітності Державне управління у справах туризму КНР, головною метою візитів в Україну є службова і дипломатична діяльність (40%), а також навчання (33%). І при тому що туризм як мета візиту в Україну на сьогодні становить лише 14% від загальної кількості громадян КНР, цей тренд поступово зміцнюється. Для порівняння: у 2006 році з туристичною метою до України приїжджало лише 3% китайців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті