В Україні запустили торги ф’ючерсними контрактами на зернові

В Україні запустили торги ф’ючерсними контрактами на зернові

Пілотні торги були запущені ще 21 липня

«Українська біржа» спільно з Державним агентством резерву України запустила торгівлю поставними ф’ючерсними контрактами на пшеницю і кукурудзу. Про це йдеться у повідомлені біржі.

Для реалізації проекту «Українська біржа» підписала меморандум про співпрацю з Державним агентством резерву України, елеватори якого використовуються для зберігання зерна, що поставляється за угодами. 

Запуск інструменту став можливим після узгодження 22 червня Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку нової редакції правил торгівлі в секції термінового ринку ПАТ «Українська біржа».

В червні про плани запустити торгівлю поставним ф'ючерсним контрактом на зернові повідомив глава «Української біржі» Олег Ткаченко.

Суть ф'ючерсного контракту полягає у відстроченні платежу, тобто учасники угоди домовляються про ціну, по якій в майбутньому продавець продасть, а покупець купить актив, що знаходиться в основі ф'ючерсу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло