Огляд криптовалют: в очікування активації SegWit

Огляд криптовалют: в очікування активації SegWit

Протокол Segregated Witness дозволить оптимізувати блоки біткоіна, вирішити питання масштабованості мережі та швидкості підтвердження транзакцій

Найважливішою подією минулого тижня стала активація 27 липня сигналізації про протокол Segregated Witness.

Протокол буде зафіксований, якщо принаймні 95% блоків – 1916 із 2016 – сигналізують на даному етапі в підтримку SegWit. У свою чергу, це забезпечить умови для активації пропозиції BIP 141.

Нагадаємо, 23 липня було активовано пропозицію BIP 91, що є важливим кроком на шляху до активації рішення Segregated Witness. Останнє, зі свого боку, покликане оптимізувати блоки біткоіна на 75%, вирішити питання масштабованості мережі та швидкості підтвердження транзакцій, знизити комісії, а також створити умови для імплементації технології Lightning Network.

Огляд криптовалют: в очікування активації SegWit

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 31 липня 2017 року

Біржа

Bitstamp (EUR)

Bitfinex(HK)

Coinbase-GDAX (US)

BitFlyer(JP)

KUNA(UA)

Ціна

€ 2337

$ 2708

$ 2716

¥ 305 060

$ 2771

₴ 67 010

Інфраструктура ринку

У середині червня питома вага етеріума наблизилася до питомої ваги біткоіна в загальній капіталізації криптовалюти – 33,4 і 39,5% відповідно.

Однак з початком сигналізації про прийняття SegWit більшістю учасників мережі інфраструктура знову змістилася в бік біткоіна, чия питома вага в сукупній капіталізації ринку криптовалюти зафіксувалася на позначці 52%.

Наразі середня ціна складає близько $2670. Найвища ціна вказана на китайських біржах – $2707 за 1 біткоін, друга за величиною ціна в європейському регіоні – $2706.

Більше половини угод здійснюються в доларах США – 57%. 11 і 17% угод здійснюються відповідно в євро і юанях.

Технічний опис

Як видно з графіка на 4-годинному таймфреймі, ціна позитивно відреагувала на новини.

Ціна біткоіна показала силу у вигляді довгої свічки, після консолідації на великому обсязі близько зони підтримки – $2400, що підтримує ринок і не дозволяє йому йти нижче з 17 червня.

Основна кульмінація проходитиме близько поточного рівня опору $2770.
З подальшим позитивним розвитком подій, пов'язаних з рішеннями SegWit, ціна сформує хінч – поглинання всіх продавців – в області поточного опору і підвищиться до максимумів минулого місяця.

Огляд криптовалют: в очікування активації SegWit

Нагадаємо, що 23 липня було активовано пропозицію BIP 91. Це важливий крок до активізації рішення Segregated Witness. BIP 91 спрямований на оптимізацію блоків біткоінів і рішення проблем масштабованості мережі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло