Чистий прибуток Ощадбанку за I півріччя 2017 року зріс на 22%

Чистий прибуток Ощадбанку за I півріччя 2017 року зріс на 22%

Банк оприлюднив основні фінансові показники за I півріччя 2017 р.

Чистий прибуток Ощадбанку за I півріччя 2017 року зріс на 22%
Фото Ощадбанк

Чистий прибуток “Ощадбанку” за перше півріччя цього року склав 306 млн грн, що перевершило показники відповідного періоду 2016 р. на 22%, зазначено в прес-релізі банку.

Активи банку зросли на 4,6%  і на  станом на липня досягли 220,3 млрд грн.

Загальний обсяг кредитно-інвестиційного протфеля збільшився на 5,6 млрд грн (+3,9%) та становить 149, 2 млрд грн.

Власний капітал банку за перше півріччя 2017 року збільшився на 64,3%.
Операційний дохід – збільшився на 20,3% та становить 4,7 млрд грн.
 
Також зазначається про продовження співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках підписаного Меморандуму порозуміння між Урядом України, АТ «Ощадний банк України» та ЄБРР щодо підтримки реформ та підготовки “Ощадбанку” до приватизації.

25 липня рейтинговим  агентством Fitch Ratings підвищено рейтинг фінансової стійкості Ощадбанку до «B-». Довгостроковий рейтинг емітента також підтверджено на рівні «В-» із стабільним прогнозом, короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджено – на рівні «В». Національний довгостроковий рейтинг підтверджено на рівні «АА (ukr)» із стабільним прогнозом.

Як вже повідомляв Mind, Ощадбанк також обрано уповноваженим банком урядової програми для сільгоспвиробників з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло