Пристрасті «карткового будинку»: Трамп відправив у відставку щойнопризначеного Скарамуччі через лайку

Пристрасті «карткового будинку»: Трамп відправив у відставку щойнопризначеного Скарамуччі через лайку

Користувачі соцмереж змагаються в дотепності щодо таланту Скарамуччі натворити стільки справ усього за 10 днів

Пристрасті «карткового будинку»: Трамп відправив у відставку щойнопризначеного Скарамуччі через лайку
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Президент США Дональд Трамп звільнив з посади директора зі зв’язків з громадськістю Ентоні Скарамуччі в понеділок, всього через 10 днів після того, як призначив його на цю посаду.

Про це повідомляє Reuters.

Офіційною причиною відставки на сайті американської адміністрації вказано, що нібито Скарамуччі вирішив покинути свою посаду, щоб дати можливість новопризначеному керівнику апарату президента – Джону Келлі – сформувати свою нову команду.

Насправді ж причиною став інцидент в ефірі одного з телеканалів, коли Скарамуччі, відповідаючи на питання журналістів, перейшов на гнівну тираду і привселюдно обізвав двох чиновників Білого дому – Райнса Прібуса – попереднього керівника апарату президента, і головного стратега Трампа – Стівена Беннона, використовуючи ненормативну лексику.

«Президент, безумовно, відчував, що коментарі Ентоні [Скарамуччі] були недоречними для людини на цій посаді», – заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Вона зазначила, що новий начальник апарату президента Джон Келлі, відставний морський піхотинець, якому доручено навести порядок в адміністрації, особисто попросив Трампа зняти Скарамуччі.

The Washington Post вважає, що Скарамуччі був використаний як підставна особа, а основною метою було звільнити Шона Спайсера та Райнса Прібуса. Після цього він перестав бути корисним, зазначає видання.

Нагадаємо, всього 10 днів тому прес-секретар Білого дому Шон Спайсер подав у відставку через незгоду з рішенням Трампа призначити Скарамуччі головою відділу зв’язків з громадськістю.

* * *

Тим часом Twitter глузує на повну силу зі звільнення Скарамуччі, який за ці короткі 10 днів встиг потрапити в кілька публічних скандалів, образити чи звести лобами чимало колег, продати свій бізнес і, очевидно, як наслідок, отримати подання на розлучення від власної дружини, яка, між іншим, перебувала на 9-му місяці вагітності і в межах цих 10 днів встигла народити дитину.

«І це ж іще росіяни не зламували особисте листування Скарамуччі», – зазначають користувачі.

Цікаво, що Скарамуччі раніше був прихильником Хілларі Клінтон, тому, отримавши призначення на посаду в адміністрації Трампа, став видаляти свої давні пости у Твіттері.

Найсмішніше пожартувала відома актриса Кейт Хадсон, яка запостила в своєму Instagram оформлений у фотошопі плакат до фільму «Як позбутися хлопця за десять днів», де в ролях Трамп і Скарамуччі.

Пристрасті «карткового будинку»: Трамп відправив у відставку щойнопризначеного Скарамуччі через лайку

«Якщо Трамп справді залишиться на посаді всі 4 роки, то такими темпами кожен американець зможе кілька днів попрацювати в його адміністрації».

«Дідько, Скарамуччі, я ж уже використав жарт «овочі – й ті мають довший термін зберігання», коли писав про Прібуса» (Райнс Прібус пробув в адміністрації 6 місяців. – Mind).

«Якби я купив молоко в день призначення Скарамуччі на посаду – воно б ще було свіжим»

Відеоприсвяту для Скарамуччі зробили в The Daily News, з уривком його нецензурного відгуку про Беннона (який ми не будемо перекладати): 

«Підсумовуємо: Спайсер звільнився через Скарамуччі, який вигнав Прібуса, якого замінив Келлі, який вигнав Скарамуччі».

Коментар: «Якби повернувся Спайсер і вигнав Келлі – картина була б повна».

«У ці дні якщо ви підете в туалет, то за цей час пропустите серйозний скандал із Трампом, або звільнення або скажений твіт. Неможливо встежити за всім».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті