США впровадили санкції проти президента Венесуели

США впровадили санкції проти президента Венесуели

Активи «диктатора» будуть заморожені, а громадянам США забороняється вести з ним будь-які справи

США впровадили санкції проти президента Венесуели
фото Shutterstock

Уряд США ввів санкції проти президента Венесуели Ніколаса Мадуро за його дії, направлені на підрив демократії в країні. Про це повідомляє Reuters.

Санкції передбачають замороження усіх активів Мадуро, які потрапляють під юрисдикцію США, а також забороняють громадянам Америки вести з ним будь-які справи. Санкції не стосуватимуться нафтової промисловості, але такі заходи все е находяться під розглядом.

За даними Reuters, Білий дім повідомив у понеділок, що президента Венесуели Ніколаса Мадуро можна сміливо називати диктатором після його «захоплення абсолютної влади».

«Мадуро – не просто поганий лідер, він – диктатор, – заявив на брифінгу радник президента з питань безпеки Герберт Макмастер. – Останні дії, що привели його до захоплення абсолютної влади в країні шляхом жорстких виборів до Національної асамблеї, представляють дуже серйозний удар по демократії».

Нагадаємо, 30 липня у Венесуелі відбулись вибори до новоствореного органу влади – Конституційної Асамблеї, яка дозволить президенту країни розпустити конгрес, більшість якого складає опозиція, відкласти майбутні вибори та змінити виробне законодавство.

Повідомляється,  що у день голосування, в результаті сутичок загинуло 16 осіб. Загальна кількість загиблих за 4 місяці нескінченних протестів у Венесуелі склала 120 осіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло