В Україні збираються відновити абонплату за газ

В Україні збираються відновити абонплату за газ

Рішення буде прийняте 4 серпня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розгляне питання переходу українців на абонплату за розподіл газу.

Про це йдеться в порядку денному засідання Національної комісії, яке має відбутися четвертого серпня, передає Укрінформ.

До порядку денного засідання включено одне питання – «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо додаткового захисту прав споживачів і переходу до принципу замовленої потужності».

Нагадаємо, 28 березня НКРЕКП уже вводила абонплату за користування газорозподільчими потужностями, але 10 квітня, після негативної реакції громадськості та критики від Уряду та ВР, це рішення було тимчасово скасовано.

Нововведеннями передбачається, що плата за користування газорозподільчими потужностями буде вилучена із загального тарифу за газ. Споживач щомісяця сплачуватиме фіксовану плату – залежно від приєднаної потужності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло