НБУ: за липень було застосовано заходи до трьох банків

НБУ: за липень було застосовано заходи до трьох банків

Банки покарали за поганий фінмоніторинг

НБУ в липні застосував заходи до трьох банків у вигляді трьох письмових зауважень і одного штрафу за порушення фінмоніторингу. Про це повідомляють Українські Новини.

Регулятор виявив недотримання даними банками вимог законодавства про публічних діячів; порушення порядку реєстрації фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Також виявлено неналежне виконання банками вимоги щодо впровадження і оновлення внутрішніх документів з питань фінмоніторингу і здійснення банками ризикової діяльності у сфері фінмоніторингу.

З початку нинішнього року НБУ за результатами перевірок застосував заходи впливу до 23 банків у вигляді письмових попереджень і штрафів.

У 2016 році Національний банк наклав 28 штрафів на банки на загальну суму 9,3 млн грн за недотримання законодавства у сфері фінмоніторингу.

Наприкінці 2016 року НБУ повідомив про те, що домагається у Верховному суді ліквідації дев'яти банків.

Наприкінці квітня нинішнього року регулятор оприлюднив інформацію про те, що кількість проблемних банків зменшилася з п'яти до трьох.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло