Британські ув’язнені влаштували бунт та захопили частину в’язниці

Британські ув’язнені влаштували бунт та захопили частину в’язниці

У захопленій частині знаходиться 227 осіб

Британські ув’язнені влаштували бунт та захопили частину в’язниці
Фото Shutterstock

Ув’язненні тюрми The Mount, що знаходиться у графстві Хартфордшир на південному сході Англії влаштували бунт та спромоглись захопити два крила в’язниці. Про це повідомляє The Telegraph.

Повідомляється, що офіцери тюремного нагляду, які пройшли спеціальне навчання, боролись за відновлення контролю хоча б над одним крилом тюрми.

Речниця Міністерства юстиції Великобританії повідомила, що на допомогу було направлено спеціальні сили, та додала, що «в’язниця повністю безпечна та не становить загрози для суспільства». Жоден в’язень та співробітник установи поранений не був.

Відомий британський блогер Алекс Кавендиш стверджує, що давно попереджав, що це може трапитись у в’язниці, де бракує близько 50 осіб персоналу. Він написав у Твіттері:

«The Mount працює в обмеженому режимі протягом уже декількох місяців, їжу в’язням у камери приносили холодною. Не вистачає близько 50 працівників».

«Спецзагони «Торнадо» прибули для відновлення контролю над двома крилами в’язниці. Я попереджав про можливість цієї катастрофи два тижні тому. Біля тюрми стоять поліцейські машини, офіцери несуть великі рюкзаки та інші сумки».

У мережі з'явилось відео зсередини тюремного закладу:

Як повідомляється, біля в’язниці чергують карети швидкої допомоги та пожежні машини.

Незалежна моніторингова рада повідомляє, що ще минулого літа стало відомо про «нестачу персоналу, легкодоступні наркотики, насилля» у в’язниці The Mount. Звіт уповноваженого органу зазначає, що до масових звільнень призвели низькі зарплати працівників.  

The Mount – чоловіча в’язниця категорії С, була відкрита в 1987 році, зараз налічує понад 1000 в’язнів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло