Порошенко підписав зміни до держбюджету на 2017 рік

Порошенко підписав зміни до держбюджету на 2017 рік

Зміни до держбюджету забезпечать фінансування на підтримку соціально вразливих верств населення

Порошенко підписав зміни до держбюджету на 2017 рік
Фото з офіційного сайту Петра Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Про це повідомляє прес-служба глави України.

«Ключові напрями використання цих грошей дуже важливі. Перші, хто повинен отримати кошти від перевиконання бюджету, – це бідні верстви населення. Маються на увазі люди, які отримують субсидії. Ми повинні забезпечити, щоб у повному обсязі їх витрати були профінансовані», – заявив Порошенко.

За його словами, глава України має пропозиції про заохочення тих одержувачів субсидій, що економлять енергоресурси для впровадження енергозберігаючих технологій у своїх будинках.

«Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, матимуть можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на оплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в уряді», – заявив Порошенко.

Крім того, президент зазначив, що перевиконання бюджету стало можливим завдяки детінізації та боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Петро Порошенко підписав закон «Про Конституційний Суд України», який був прийнятий Верховною Радою 13 липня, і проти якого виступали правозахисні організації. Порошенко вважає, що підписаний документ є складовою частиною судової реформи, що спрямована на забезпечення права громадян України на справедливий суд.

Президент наголосив на двох принципових нововведеннях закону. «Абсолютно прозорий конкурсний відбір кандидатів у судді до Конституційного суду», – підкреслив Порошенко.

Порошенко підкреслив, що кожен матиме можливість ознайомитися з тим чи іншим кандидатом.

Ще одна новація полягає в можливості будь-якої юридичної (за виключенням представників держави або місцевого самоврядування) або фізичної особи подати скаргу до Конституційного суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті