Україна підвищила транзит російського газу на 22%

Україна підвищила транзит російського газу на 22%

Показники січня-липня 2017 р. є рекордними за останні 6 років

Україна за підсумками січня-липня 2017 року збільшила транзит російського газу на 22,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Показники в 52,3 млрд кубометрів є максимальними за останні шість років, повідомляє БізнесЦензор.

Як повідомляється, імпорт газу з європейських країн за сім місяців зріс в 2,4 рази – до 8,1 млрд кубометрів, а внутрішній видобуток газу – на 2,7%, до 12 млрд кубометрів.

В «Укртрансгазі» також відзначають високі темпи закачування газу в підземні сховища, які в 2,4 рази перевищують торішні. До 1 серпня запаси перевищують 13,1 млрд кубометрів газу.
При цьому показники споживання газу в країні відповідають показникам минулого року – 17 млрд кубометрів.

Нагадаємо, Німеччина хоче зняти обмеження з газопроводу, який йде в обхід України. OPAL потужністю 36 млрд кубометрів з'єднує морський газопровід “Північний потік” з Німеччиною і Чехією.

29 березня «Нафтогаз України» подав позов до Загального суду Європейського суду справедливості, в якому заявляє про необхідність скасувати рішення Єврокомісії про доступність російського газового монополіста «Газпрому» до газопроводу OPAL, яким газ надходить з «Північного потоку» на ринки Центральної Європи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло