JPMorgan використовуватиме штучний інтелект для здійсненні торгових операції

JPMorgan використовуватиме штучний інтелект для здійсненні торгових операції

Нова система буде запущена у 2018 році

JPMorgan використовуватиме штучний інтелект для здійсненні торгових операції
фото Shutterstock

JP Morgan в найближчому майбутньому розпочне використовувати перших в своєму роді роботів для здійснення торгових операцій. Перехід на застосування нових технологій став можливим після випробування банком нової програми штучного інтелекту (ШІ), що показало, що програма працює більш ефективно ніж традиційні методи купівлі-продажу. Про це повідомляє Financial Times.

Як повідомляє Деніел Кімент,голова глобальної торгової компанії, програма ШІ, яка отримала назву LOXM, буде запущена в І кварталі в АЗІЇ, а в IV – в США.

Задача LOXM полягає в тому, щоб виконувати клієнтські замовлення з максимальною швидкістю за найвигіднішою ціною, спираюсь на отриманий досвід від мільйона минулих торгових операцій – як реальних, так і віртуальних – для вирішення проблеми, яким чином розвантажити крупні долі акцій без зміни ринкової ціни.

«Такі операції раніше здійснювались людьми, але ШІ тепер може робити це набагато швидше та більш ефективно», -сказав Девід Фелп з групи JPMrgan Europian Equity Quant Research.

Інвестиційні банки намагаються використовувати ШІ, автоматизацію та робототехніку для того, щоб скоротити видатки та усунути трудомістку рутинну роботу.

JPMorgan, який є найбільшим інвестиційним банком за рівнем прибутків, вважає, що він першим на Волл-стріт використовує ШІ в торгових операціях та повідомив, що для впровадження подібної технології у конкурентів займе від 18 до 24 місяців.

Як повідомляє видання, однією із можливих еволюційних модифікацій LOXM може персоналізований підхід до кожного клієнта.  Передбачається, що машини можна буде навчити «знайомитись» з кожним окремим клієнтом, та здійснювати операції спираючись на аналіз їх поведінки та реакцій. 

Нагадаємо, днями Facebook довелось відключити свою систему штучного інтелекту, оскільки чат-боти компанії виявили надзвичайну «самостійність» та почали спілкуватись між собою мовою, яку вони самі і вигадали. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті