Deutsche Bank планує перемістити 4 000 робочих місць з Великобританії до Європи після Brexit

Deutsche Bank планує перемістити 4 000 робочих місць з Великобританії до Європи після Brexit

Левова частка робочих місць «переїде» до Франкфурта та Берліна

Deutsche Bank готується до «переміщення» 4 000 робочих місць з Великобританії до ЄС після Brexit.. Про це повідомляє Blomberg, посилаючись на власні джерела.

Згідно з отриманою інформацією, більшість із 4 000 робочих місць переїдуть до Франкфурту та Берліну. Передислокація має розпочатись наступного року, після отримання схвалення регуляторів та інших відповідальних органів. Плани банку ще не є остаточними, кількість робочих місць може змінюватись в залежності від результатів переговорів Великобританії з ЄС.

Банки, стривожені відсутністю прогресу під час переговорів щодо виходу Британії зі складу ЄС та можливістю закриття Лондону для єдиного ринку, активізують плани на випадок надзвичайних ситуацій та створюють свої центри на території континентальної Європи. Левову долю переміщених робочих місць отримають Дублін та Франкфурт.

Як повідомляється, Deutsche Bank минулого року нараховував 8 500 тисяч працівників у Великобританії, серед яких 7 000 – працювали в Лондоні. Після Brexit загальна їх кількість не перевищуватиме 4 000 осіб.

Нагадаємо, банк уже на стадії підготовки переміщення значної частини торгових та інвестиційно-банківських активів із Лондону та Франкфурту. Як повідомляється, Deutsche Bank планує вивести 300 млрд євро з Великобританії до Франкфурту. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло